Müşteri Memnuniyeti

Değerli Müşterimiz,

Elite Naturel ailesi olarak, tüm ürünlerimiz organik tarım ve organik üretim standartlarına uygun olarak sertifikalıdır ve ilave şeker, katlı maddesi, kimyasal ya da koruyucu içermeden üretilmektedir. Bu üretim sürecinin verdiği özgüven ve “tohumdan ürüne” anlayışımız ile, sizlere hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Fabrikamızda baştan sona kadar el değmeden üretim yapılmaktadır ve her ürün tek tek kontrol edilip onaylanmaktadır. Ancak taşıma sırasında, kargo sırasında veya ürünlerin dağıtıldığı mağazalarda dış etkenlere maruz kalan ürünler olabilmektedir. Sonraki alışverişlerinizde bu sorunu minimuma indirmek için şu adımları takip edebilirsiniz:

  • Kapak butonu sızdırmış veya şişmiş ürünleri satın almayınız.
  • Şişede herhangi bir akıntı ya da koku olup olmadığını kontrol ediniz.
  • Şişelerimiz cam olduğu için mağazada darbe alabilmektedir. Şişede, mağazada maruz kalınan darbeye bağlı çatlak olup olmadığını kontrol ediniz.
  • Satın aldığınız üründe bir problem olduğunu düşünüyorsanız, ürünün kapak üzerindeki numaralarını, şişeyi ve şişenin / kapağın sorunlu kısımlarını net olarak fotoğraflayıp support@elitenaturel.com adresine elektronik posta olarak ya da instagram.com/elitenaturelorganic adresine direkt mesaj olarak gönderebilirsiniz. Sonrasında satın aldığınız mağazaya giderek, fişi ile birlikte hasarlı ürün iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlığınız ve yaşadığımız dünya bizler için değerlidir. Sizlerden gelen her türlü dilek, istek, öneri ve problemleri Elite Naturel ürün geliştirme havuzumuzda sizlere daha iyi hizmet edebilmek için toplamaktayız. Detaylı bilgilendirmeniz, anlayışınız ve sağlıklı bir yaşamı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

İçten sevgilerimizle

Elite Naturel Ailesi

    Top
    .newserver